Warszawa ul. Patriotów 148
tel. 663-000-500

Poza zajęciami dodatkowymi oferowanymi w ramach czesnego, oferujemy także możliwość uczestnictwa w różnorodnych zajęciach, które organizowane są zwykle na wniosek zainteresowanych rodziców.

 • ARTYSTYCZNE WARIACJE

  ARTYSTYCZNE WARIACJE

  Nic tak nie cieszy jak własnoręcznie wykonane prace, zabawki, ozdoby... Na tych zajęciach dzieci będą mogły rozwinąć swoją kreatywność, ekspresję werbalną i wyrazić siebie na wiele sposobów.

 • READING IS FUN

  READING IS FUN

  Nauka czytania ze zrozumieniem

 • Tenis ziemny

  Tenis ziemny

  Program zajęć z tenisa ziemnego w ramach dodatkowych zajęć sportowych w Szkołe Podstawowej i Gimnazjum Towarzystwa Edukacyjnego Vizja w Warszawie.
  "Tenis to sport z klasą. Nie ma chorej rywalizacji ..."
  Agnieszka Radwańska

  więcej...

 • Cooking with English

  Cooking with English

  Gotowanie w języku angielskim.

 • Karate

  Karate

  Karate Kyoukushin to najbardziej rozpowszechniony styl karate w Polsce. Jest to trening ogólnorozwojowy, czyli zabawy ruchowe, wyścigi, różne gry oraz wszechstronne ćwiczenia wzmacniające i rozciągające.

 • Matplaneta

  Matplaneta

  Matplaneta to miejsce, w którym świeże i kreatywne umysły dzieci dostają wyzwania, które w zorganizowany i ustrukturyzowany sposób pozwalają im się rozwijać. Dzieci uczą się matematyki i logiki przez samodzielne rozwiązywanie problemów. Naszym uczniom stwarzamy warunki do odkrywanie rożnych prawidłowości matematycznych, własności i wzorów.

  więcej...

 • Do it yourself

  Do it yourself

  "Do it yourself’ czy po prostu polskie ‚zrób to sam’ to zajęcia na których uczniowie będą mogli wyżyć się artystycznie. To wyrażenie sprawia, że zaczyna do nas docierać, jak wiele rzeczy można zrobić samemu.

  więcej...

 • Taekwondo olimpijskie

  Taekwondo olimpijskie

  TAEKWONDO – jest to koreańska sztuka walki i samoobrony, która rozwija się od 1955 roku. W dosłownym tłumaczeniu słowo Taekwondo znaczy: TAE – wykonywanie technik walki nogami KWON – uderzenia ręką DO – droga, sztuka życia, sposób postępowania, wierność normom i zasadom.

  więcej...

 • Szachy

  Szachy

  Umiejętność gry w szachy uznawana jest za dużą zaletę – rozwija w graczu wiele pożądanych cech i sprawności. Szachy kształcą zdolności umysłowe człowieka, a zwłaszcza małego dziecka: uczą logicznego i abstrakcyjnego myślenia, podejmowania decyzji, ćwiczą pamięć i umiejętność skupiania uwagi.

  więcej...

 • Ceramika

  Ceramika

  Praca z gliną bardzo dobrze wpływa na harmonijny rozwój każdego dziecka. Wycisza, uczy skupienia oraz cierpliwości. Zgniatanie, ugniatanie a także wałkowanie gliny zaspokaja naturalną potrzebę dziecka, przygotowuje w ten sposób rękę do nauki pisania.

  więcej...

 • Taniec Towarzyski

  Taniec Towarzyski

  Taniec to bardzo ciekawa forma aktywności fizycznej, rozwijająca umiejętności ruchowe, koordynację, wyobraźnię, a także pozwalająca pozbyć się nadmiaru energii. Ponadto - taniec uczy kreatywności, kształtuje poczucie rytmu i wrażliwość muzyczną.

  więcej...

 • Guzik z pętelką

  Guzik z pętelką

  Zajęcia krawieckie – ,,Guzik z pętelką” - będą obejmowały zagadnienia związane z techniką szycia ręcznego, poznaniem obsługi maszyny do szycia oraz opanowaniem znajomości materiałów i przyborów krawieckich.

  więcej...

 • Decoupage

  Decoupage

  Decoupage jest techniką ozdabiania przedmiotów polegającą na przyklejaniu na odpowiednio spreparowaną powierzchnię (praktycznie każda powierzchnia jest odpowiednia: drewno, metal, plastik, ceramika) wzoru wyciętego z papierowych serwetek.

  więcej...

 • Robotyka

  Robotyka

  Warsztaty "Robotyka" to nauka budowy i programowania robotów w formie doskonałej zabawy. Na każdych zajęciach uczestnicy realizują nowsze, bardziej skomplikowane zadania. Powszechnie wiadomo, że podczas nauki należy pobudzać wiele zmysłów, aby skutecznie utrwalić i zrozumieć przyswajaną wiedzę.

  więcej...