Ranking Operon 2019

Kolejny sukces naszych uczniów: Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego Vizja w pierwszej 10 Ogólnopolskiego Rankingu Operon!

Ogólnopolski Próbny Egzamin Ósmoklasisty z Operonem jest odwzorowaniem egzaminu państwowego. Ta próba generalna pozwala uczniowi oswoić się z formułą egzaminu, zaś szkole sprawdzić wszystkie aspekty organizacyjne, istotne przy przeprowadzaniu tak dużego egzaminu.

To jedyny sprawdzian zewnętrzny, w oficjalnej formule, który obiektywnie weryfikuje poziom wiedzy uczniów klas ósmych. We wszystkich szkołach w Polsce uczniowie przystąpili do niego tego samego dnia. Uczestnictwo w programie umożliwia uczniom rzetelne sprawdzenie swojej wiedzy i przygotowanie do rozpoczęcia kolejnego etapu kształcenia. Motywuje ich również do dalszej nauki.

Dyrektorzy szkół uczestniczących w Ogólnopolskim Próbnym Egzaminie Ósmoklasisty otrzymują do wyłącznej dyspozycji raport z wynikami całej szkoły.

Gratulujemy naszym uczniom świetnego wyniku oraz trzymamy kciuki za wyniki kwietniowego, już właściwego Egzaminu Ósmoklasisty!
Image
REKRUTACJA