Wycieczki edukacyjne

Wspólne wyjazdy i przygody sprzyjają integracji, rozwijają pewność siebie i rozbudzają w dzieciach ciekawość świata. Dlatego w naszych szkołach dużą wagę przywiązujemy do wycieczek – zarówno dalszych, jak i tych bliskich.

Wycieczki są także doskonałą okazją do szerszego spojrzenia na tematy omawiane w trakcie zajęć. Oprócz wycieczek organizujemy także zielone szkoły a w trakcie ferii i wakacji wyjazdy do ośrodków wypoczynkowych dla dzieci, oraz półkolonie "Ferie z Vizją" i „Wakacje z Vizją”. Nie zapominamy także o wyjazdach zagranicznych, połączonych z nauką języka i poznawanie kultury innych krajów.

Ale wycieczki to nie tylko wyjazdy daleko od szkoły. Dla młodych ludzi poznających świat wszystko jest ważne i wielu rzeczy musi się dopiero nauczyć. Wybieramy się więc także na krótkie ale jak zawsze pasjonujące wycieczki:na pocztę wysłać list, do pobliskiego sklepu by zrobić swoje pierwsze zakupy. Uczymy się też jak samodzielnie kupić bilet w automacie i jak zachować się i zamówić posiłek w restauracji oraz wiele innych równie interesujących i praktycznych.
REKRUTACJA