Sukcesy uczniów TE Vizja rok szkolny 2017/2018

Ucząc staramy się pielęgnować w dzieciach ducha zdrowej rywalizacji. Dzięki temu nasi uczniowie mogą bez kompleksów podejmować wyzwania, dzięki którym wykorzystują swoją wiedzę i zdobywają nowe doświadczenia. Dowiódł tego I semestr roku szkolnego 2017/2018, w którym wychowankowie Międzynarodowej Szkoły Podstawowej Towarzystwa Edukacyjnego Vizja wzięli udział w aż 10 różnych olimpiadach i konkursach.

Największy sukces odniósł Kasper Szubski, który w humanistycznej edycji Alfika zdobył maksymalną liczbę punktów i okazał się najlepszym w skali kraju uczestnikiem konkursu. Nasz uczeń próbował sił również w Maksie Matematycznym. Zdobył tam 319 punktów, a jego kolega Bruno Miszkiewicz 303 punkty. Chłopcy zamienili się miejscami przy okazji udziału w Alfiku matematycznym. Bruno otrzymał dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku na poziomie 89,17%, zaś Kasper dyplom za uzyskanie dobrego wyniku na poziomie 79,17%. W sferze nauk przyrodniczych zabłysnęła przede wszystkim Nina Miszkiewicz, uczennica klasy 6 biorąca udział w ogólnopolskim konkursie Multitest i ogólnopolskiej olimpiadzie Olimpus. W pierwszej rywalizacji Nina wyprzedziła 641 uczestników, natomiast w drugiej 785, zdobywając odpowiednio 21. i 28. miejsce.

Osiągnięcia uczniów szkoły podstawowej, którzy brali udział również w konkursach plastycznych, uzupełniają wyniki ich starszych kolegów z Międzynarodowego Liceum z oddziałami Dwujęzycznymi TE Vizja. Udało się im osiągnąć dobre wyniki w ogólnopolskich olimpiadach Olimpus z biologii i geografii. Cały czas trzymamy kciuki za Julię Kowalską z 3 klasy gimnazjum, która zakwalifikowała się do III etapu konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego.

Wszystkim, którzy zdecydowali się reprezentować naszą szkołę i rywalizować wiedzą, serdecznie gratulujemy i życzymy coraz lepszych wyników.
REKRUTACJA