Dni otwarte

Wybór szkoły to bardzo ważna decyzja w życiu każdej rodziny. Dlatego zachęcamy do odwiedzania nas w trakcie dni otwartych.

Wszystkie Dni Otwarte organizowane są w soboty. Spotkanie zaczynamy o godzinie 10:00 prezentacją Dyrektora Szkoły, po wystąpieniu jest czas na zadawanie pytań, rozmowy z nauczycielami, a także spacer po szkole. Całe wydarzenie powinno zakończyć się najpóźniej o godzinie 12:00. Serdecznie zapraszamy.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową propozycją Otwartą Szkołą, która odbywa się w piątek, dzień przed każdym Dniem Otwartym.

Zapraszamy również do Otwartej Szkoły

Otwarta Szkoła to nasza najnowsza propozycja dla rodziców. W wybrane piątki przygotowaliśmy dla Państwa specjalną okazję do zapoznania się z naszą ofertą.

Wszystkie Otwarte Szkoły odbywają się w piątki.Tego dnia szkoła jest dostępna dla odwiedzających rodziców oraz dzieci w godzinach 8.30-16.00. Dyrekcja oraz nauczyciele oprowadzą Państwa po szkole i odpowiedzą na wszystkie pytania. Będzie możliwość obejrzenia niektórych zajęć dydaktycznych, zapoznania się z infrastrukturą budynku, porozmawiania z nauczycielami oraz rodzicami, których dzieci są już w gronie naszych uczniów.
Zachęcamy również do odwiedzenia nas w Dniu Otwartym, który organizowany jest w soboty, następnego dnia po Otwartej Szkole.
REKRUTACJA