Warszawa ul. Patriotów 148
tel. 663-000-500

Wybór szkoły to bardzo ważna decyzja w życiu każdej rodziny. Dlatego zachęcamy do odwiedzania nas w trakcie dni otwartych.

Wszystkie Dni Otwarte organizowane są w soboty. Spotkanie zaczynamy o godzinie 10:00 prezentacją Dyrektora Szkoły, po wystąpieniu jest czas na zadawanie pytań, rozmowy z nauczycielami, a także spacer po szkole. Całe wydarzenie powinno zakończyć się najpóźniej o godzinie 12:00. Serdecznie zapraszamy.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową propozycją Otwartą Szkołą, która odbywa się w piątek, dzień przed każdym Dniem Otwartym.

 • Dzień otwarty 17 lutego

  Dzień otwarty 17 lutego

  Zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się 17 lutego (sobota) w naszej szkole przy ul. Patriotów 148. W czasie trwania dnia otwartego zapewniamy opiekę dla dzieci.

  więcej...

 • Dzień otwarty 17 marca

  Dzień otwarty 17 marca

  Zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się 17 marca (sobota) w naszej szkole przy ul. Patriotów 148. W czasie trwania dnia otwartego zapewniamy opiekę dla dzieci.

  więcej...

 • Dzień otwarty 14 kwietnia

  Dzień otwarty 14 kwietnia

  Zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się 14 kwietnia (sobota) w naszej szkole przy ul. Patriotów 148. W czasie trwania dnia otwartego zapewniamy opiekę dla dzieci.

  więcej...